Ľahká pozícia na juhu Nemecka

Ingoldingen – Grodt – OPATROVANIE v NEMECKU, južne od MNÍCHOVA s nástupom ČÍM SKÔR /turnus 1 mesiac/ potrebná pokročilá znalosť nemčiny
Do dedinky Grodt, ktorá patrí pod obec Ingoldingen a nachádza na juhu Nemecka v oblasti Baden – Württemberg, hľadáme priateľskú opatrovateľku k 96-ročnej pani (158 cm, 60 kg), ktorá býva sama v rodinnom dome so záhradou a má jednu mačku. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s kúpeľňou a pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 3. stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: pacientka nemá výrazné ochorenia. Je inkontinentná a trpí stareckou demenciou, ktorá sa prejavuje stareckou zábudlivosťou. Nočné vstávanie je potrebné len ojedinele v prípade núdze.

Pohyblivosť: pacientka sa vzhľadom na svoj vek pohybuje už horšie a pri pohybe využíva rolátor. Je potrebné, aby jej bola opatrovateľka nápomocná.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac/ základná dĺžka turnusu, nástup: čím skôr

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1210 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pacientka potrebuje niekoho, kto jej bude oporou v každodennom živote, pomôže jej najmä pri osobnej hygiene a prezliekaní. Opatrovateľka má na starosti taktiež domáce práce ako upratovanie, varenie, nakupovanie, žehlenie, pranie a príležitostnú starostlivosť o záhradu. Domácnosť navštevuje aj záhradník, ktorý sa stará o kosenie trávnika. Každý mesiac robí dcéra pacientky väčší nákup. Obchod sa nachádza vo vedľajšej dedine a je dostupný pravidelným autobusom. Pacientka má veľmi rada svoju záhradu, o ktorú sa žiaľ už nevládze starať, má rada taktiež kultúru (v minulosti bola operná speváčka), čítanie novín a krížovky. Ocení spoločné trávenie času a rozhovory.

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka L. Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu

Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu

Zdieľaj na