Vynikajúca a jednoduchá ponuka neďaleko Mníchova

Huglfing – VYNIKAJÚCA a JEDNODUCHÁ ponuka/JUŽNE OD MNÍCHOVA/s nástupom od 15.08.2018/turnus 1 mesiac /potrebná pokročilá znalosť nemčiny a VODIČSKÝ PREUKAZ !!

Do dedinky Huglfing, ktorá sa nachádza v Bavorsku, južne od Mníchova, hľadáme opatrovateľku k 79 – ročnej pani (163 cm, 56 kg). Pani býva sama v byte a nechová žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícií samostatné bývanie vedľa pacientky a k dispozícií má aj internet. Vo vedľajšej dedine býva dcéra pacientky.

Stupeň ošetrenia : pacientka nie je zaradená do žiadneho stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: návštevy ošetrovateľskej služby preto nie sú potrebné.

Zdravotný stav: pacientka nemá žiadne závažné choroby. Momentálne sa u nej začala prejavovať ľahká začínajúca demencia. Nočné vstávanie nie je potrebné.

Pohyblivosť: pacientka je mobilná a pohybuje sa samostatne.

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti najmä starostlivosť o domácnosť, upratovanie, pranie, žehlenie, varenie a nakupovanie. Obchod sa nachádza neďaleko bytu a v domácnosti je k dispozícií aj auto s automatickou prevodovkou. Jej úlohou je taktiež spoločné trávenie času s pacientkou, hranie spoločenských hier, rozhovory alebo prechádzky po okolí.

Dĺžka turnusu : 1 mesiac/základná dĺžka turnusu, nástup: 15.08.2018

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1380 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Hlavná koordinátorka : 0948 666 881 /t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu

Zdieľaj na