Jednoduché opatrovanie v Mníchove

Mníchov –JEDNODUCHÉ OPATROVANIE/ nástup 08.09.2018 / potrebná dobrá znalosť nemčiny/NEFAJČIARKA/možný FINANČNÝ BONUS
Do krásneho veľkomesta Mníchov, hľadáme milú opatrovateľku k 86-ročnej pani (170 cm, 73 kg), ktorá býva SAMA v byte. V domácnosti sa nenachádzajú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu. Pripojením na internet sa pripravuje.
Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 3. stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: pacientka trpí ľahkou stareckou demenciou a je inkontinentná. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne.

Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje s pomocou rolátora alebo invalidného vozíka. Je potrebné, aby jej bola opatrovateľka nápomocná.

Do náplne práce opatrovateľky patrí starostlivosť o pacientku, čiže pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, jedle, pohybe, vstávaní a presune na toaletu. Na starosti má taktiež domáce práce ako upratovanie, varenie a nakupovanie. Pacientka potrebuje spoločnosť, niekoho kto s ňou bude tráviť čas, hrať spoločenské hry, viesť rozhovory alebo pôjde na prechádzku po okolí.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac/základná dĺžka turnusu, nástup: 08.09.2018

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1360 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Opatrovateľka, ktorá nastúpi na túto pozíciu a nájde novú opatrovateľku na ďalšiu z našich pozícii, získa FINANČNÚ ODMENU. Vyššia čiastka za turnus 1460 € je teda určená opatrovateľkám, ktoré získajú na ďalšiu z našich pozícií novú opatrovateľku (svoju známu a pod.).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka L. Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu

Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu

Zdieľaj na