Ľahká ponuka pri rakúskych hraniciach

Tacherting – ĽAHKÁ ponuka pri RAKÚSKYCH HRANICIACH/nástup od 11.09.2018 /turnus 1 mesiac/ potrebná mierne pokročilá až pokročilá znalosť nemčiny/NEFAJČIARKA
Do dedinky Tacherting, neďaleko rakúskych hraníc, hľadáme opatrovateľku k 92-ročnej pani (160 cm, 70 kg), ktorá býva sama v byte. V domácnosti nie sú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu.

Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 2. stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: pacientka nemá závažné ochorenia, duševne je v poriadku a má cukrovku. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne.

Pohyblivosť: pacientka je mobilná, momentálne má len zlomené pravé rameno.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac/ základná dĺžka turnusu, nástup: 11.09.2018

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1160/1260 € (v závislosti od úrovne nemčiny) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Opatrovateľka, ktorá nastúpi na túto pozíciu a nájde novú opatrovateľku na ďalšiu z našich pozícii, získa FINANČNÚ ODMENU. Vyššia čiastka za turnus 1260/1360 € je teda určená opatrovateľkám, ktoré získajú na ďalšiu z našich pozícií novú opatrovateľku (svoju známu a pod.).

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacientku, čo predstavuje pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, vstávaní, jedle (kvôli zlomenej ruke). Na starosti má taktiež starostlivosť o domácnosť, teda upratovanie, varenie, pranie, žehlenie. Pacientka ocení okrem starostlivosti aj spoločné trávenie času, prechádzky a rozhovory.

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka L. Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu

Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu

Zdieľaj na