Opatrovanie ženy neďaleko Mníchova

Wolfratshausen –Opatrovanie ŽENY neďaleko MNÍCHOVA/turnus 1 mesiac/ nástup 20.09.2018 / potrebná mierne pokročilá až pokročilá znalosť nemčiny/VODIČSKÝ PREUKAZ podmienkou
Do malého mestečka Wolfratshausen pri jazere Stambergersee a neďaleko Mníchova, hľadáme opatrovateľku k 73-ročnej pani, ktorá býva SAMA v dome so záhradou. V domácnosti sa nenachádzajú žiadne domáce zvieratá. Pacientka je vegetariánka, ale opatrovateľka si môže pre seba pripravovať jedlo aké chce. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 2. stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: pacientka trpí svalovou slabosťou a sklerózou. Má poruchy spánku, ale nočné vstávanie je potrebné len príležitostne.

Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje s pomocou rolátora. V domácnosti je k dispozícií schodiskový výťah a pomôcky v kúpeľni.

Do náplne práce opatrovateľky patrí starostlivosť o pacientku, čo predstavuje pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, pohybe a vstávaní. Na starosti má taktiež domáce práce ako upratovanie, varenie a nakupovanie. Potrebné sú aj občasné práce v záhrade. V domácnosti je auto s automatickou prevodovkou. Pacientka ocení spoločnosť, niekoho kto s ňou bude tráviť čas, hrať spoločenské hry, viesť rozhovory alebo pôjde na prechádzku po okolí.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac/základná dĺžka turnusu, nástup: 20.09.2018

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1360/1460 € (v závislosti od úrovne nemčiny) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Opatrovateľka, ktorá nastúpi na túto pozíciu a nájde novú opatrovateľku na ďalšiu z našich pozícii, získa FINANČNÚ ODMENU. Vyššia čiastka za turnus 1460/1560 € je teda určená opatrovateľkám, ktoré získajú na ďalšiu z našich pozícií novú opatrovateľku (svoju známu a pod.).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka L. Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu

Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu

Zdieľaj na