TOP POZÍCIA !!! / JEDNODUCHÉ OPATROVANIE

Do príjemnej dedinky Lienheim, ležiacej pri nemecko – švajčiarskej hranici, hľadáme opatrovateľku k 84 – ročnému pánovi (178 cm, 85 kg), ktorý je vo VEĽMI DOBREJ ZDRAVOTNEJ KONDÍCII. Býva sám v byte, kde má opatrovateľka zabezpečenú samostatnú izbu s pripojením na internet. Opatrovateľka, ktorá nastúpi na túto pozíciu a nájde novú opatrovateľku na ďalšiu z našich pozícii (na ktorú nastúpi), získa FINANČNÚ ODMENU.
Ošetrovateľská služba: domácnosť nenavštevuje žiadna ošetrovateľská služba, nakoľko to nie je potrebné.

Stupeň ošetrenia: pacient nie je zaradený do žiadneho stupňa vyžadovaného ošetrovania.

Zdravotný stav: pacient JE V DOBREJ KONDÍCII, neboli mu diagnostikované ŽIADNE ZÁVAŽNEJŠIE OCHORENIA. Vzhľadom na vek je viditeľná starecká slabosť, duševne aj mentálne je však ÚPLNE V PORIADKU, demenciou ani inkontinenciou netrpí.

Pohyblivosť: pacient je SAMOSTATNE MOBILNÝ.

Opatrovateľka má na starosti najmä domácnosť. Obchod je vzdialený cca 5 km. Od opatrovateľky sa očakáva znalosť nemeckého jazyka minimálne na stredne pokročilej úrovni. Fajčenie von sa akceptuje. Vodičský preukaz nie je podmienkou, ale výhodou – automobil je k dispozícii.

Dĺžka turnusu: 4 alebo 6 týždňov ; nástup: 01.09.2018

Ponúkaná mzda: 8,84 € (hod/brutto)

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1 265 / 1 365 € (turnus 4 týždne) alebo 1 816 / 1916 € (turnus 6 týždňov) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Vyššia čiastka za turnus je určená pre opatrovateľky, ktoré získajú na ďalšiu pozíciu našej agentúry novú opatrovateľku (svoju známu a pod.).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:

Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu

Tešíme sa na spoluprácu!

Zdieľaj na