BAD TÖLZ – Jednoduché a nenáročné opatrovanie aj bez skúseností

BAD TÖLZ – Jednoduché a nenáročné opatrovanie aj bez skúseností / Nástup dohodu / s dobrou nemčinou / BEZ nočného vstávania
Do mestečka Bad Tölz, ležiaceho v Bavorsku, ktoré je známe svojimi kúpeľmi, historickým stredovekým mestom a svojimi výhľadmi na Alpy, hľadáme opatrovateľku ( aj bez skúseností ) vo veku 30-50 rokov, k 74-ročnému pánovi (175 cm a 65 kg), ktorý býva v byte bez domácich zvierat. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s televíziou, pripojenie na internet a voľno po dohode. Možnosť nákupov je vo vzdialenosti cca 500 metrov. Opatrovateľka, ktorá nastúpi na túto pozíciu a nájde novú opatrovateľku na ďalšiu z našich pozícii, získa FINANČNÚ ODMENU.
Stupeň ošetrenia : pacient je zaradený do 2. stupňa požadovaného ošetrenia
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba
Zdravotný stav: pacient trpí demenciou a zmätenosťou. Nočné vstávanie nie je potrebné
Pohyblivosť: pacient sa pohybuje samostatne
Opatrovateľka má na starosti pomoc pri hygiene, varenie, starostlivosť o domácnosť a nakupovanie. Pacient ocení spoločné prechádzky a vyplnenie voľného času.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac nástup: dohodou, v priebehu nasledujúcich 3 týždňov
Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto
Orientačná čiastka za turnus do výšky 1230€ vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Vyššia čiastka za turnus 1330 € je teda určená opatrovateľkám, ktoré získajú na ďalšiu z našich pozícií novú opatrovateľku (svoju známu a pod.).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : 0948 666 881 /t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu

Zdieľaj na