MNÍCHOV – Vyhľadávané a obľúbené mesto opatrovateľov

MNÍCHOV – Vyhľadávané a obľúbené mesto opatrovateľov / Nástup ČÍM SKÔR / s dobrou až pokročilou nemčinou / BEZ nočného vstávania
Do obľúbeného a vyhľadávaného mesta Mníchov, hľadáme spoľahlivú a skúsenú opatrovateľku vo veku 30-50 rokov, k 91-ročnému pánovi (165 cm a 70 kg), ktorý býva v rodinnom dome spolu s manželkou, ktorá je plne samostatná a nepotrebuje starostlivosť. V domácnosti nechovajú žiadne zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s televíziou a 2x do týždňa ½ dňa voľna. Možnosť nákupov je vo vzdialenosti cca 400 metrov a v prípade potreby býva v blízkosti aj ich dcéra. Opatrovateľka, ktorá nastúpi na túto pozíciu a nájde novú opatrovateľku na ďalšiu z našich pozícii, získa FINANČNÚ ODMENU.
Stupeň ošetrenia : pacient je zaradený do 5. stupňa požadovaného ošetrenia
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba
Zdravotný stav: pacient prekonal mozgovú porážku, lieči sa na diabetes, má poruchu prehĺtania – má zavedenú PEG sondu (výživová sonda), je inkontinentný – má zavedený trvalý katéter. Nočné vstávanie nie je potrebné – len vo veľmi výnimočných prípadoch.
Pohyblivosť: pacient je ležiaci. Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene pacienta, jej úlohou je aj pomoc pri starostlivosti o domácnosť (varenie, upratovanie).
Dĺžka turnusu: 1 mesiac nástup: čím skôr – ihneď
Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto
Orientačná čiastka za turnus do výšky 1290 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Vyššia čiastka za turnus 1390 € je teda určená opatrovateľkám, ktoré získajú na ďalšiu z našich pozícií novú opatrovateľku (svoju známu a pod.).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : 0948 666 881 /t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu

Zdieľaj na