Nezmeškajte dobrú a overenú ponuku pri Mníchove

Haar – NEZMEŠKAJTE!! Výborná a Overená PONUKA / OPATROVANIE pri MNÍCHOVE s nástupom 11.10.2018 / vodičský preukaz výhodou / postačuje stredná úroveň nemčiny
Do malého mestečka Haar, nachádzajúcom sa v tesnej blízkosti Mníchova, hľadáme opatrovateľku k 87 – ročnému pánovi (160 cm, 85 kg), žijúcemu v spoločnej domácnosti s manželkou, ktorá je v dobrej zdravotnej kondícii, aktívna, relatívne samostatná a nevyžaduje si zvýšenú opateru. Manželský pár nechová žiadne domáce zvieratá, avšak ich syn ich navštevuje aj s dvoma psíkmi. Opatrovateľka má k dispozícií svoju vlastnú izbu s pripojením na internet a televíziou.

Stupeň ošetrenia: pacient bol zaradený do 3. stupňa požadovaného ošetrovania.

Ošetrovateľská služba: domácnosť manželov nenavštevuje žiadna ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: pacientovi bola diagnostikovaná demencia a začínajúca inkontinencia.

Pohyblivosť: pacient sa dokáže pohybovať samostatne, no potrebuje oporu. Počas oddychu na záhrade využíva invalidný vozík.

Dĺžka záskoku: 1 mesiac/základná dĺžka turnusu ; nástup: od 11.10.2018

Pomoc opatrovateľky je nevyhnutná pri základnej starostlivosti o pacienta, pomoc pri prezliekaní a osobnej hygiene. Úlohou opatrovateľky je taktiež starostlivosť o domácnosť a nakupovanie .

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1 510 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Opatrovateľka, ktorá nastúpi na túto pozíciu a nájde novú opatrovateľku na ďalšiu z našich pozícii, získa FINANČNÚ ODMENU. Vyššia čiastka za turnus 1610 € je teda určená opatrovateľkám, ktoré získajú na ďalšiu z našich pozícií novú opatrovateľku (svoju známu a pod.).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:

Koordinátorka L.Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu

Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu

Tešíme sa na spoluprácu!

Zdieľaj na