Opatrovanie na 6 týždňov

Schopfheim – OPATROVANIE ležiacej pacientky/turnus 6 týždňov/s nástupom od 10.10.2018/ NEFAJČIARKA/ potrebná mierne pokročilá až pokročilá znalosť Nemčiny
Do mestečka Schopfheim, ktoré leží na juhozápade Nemecka, neďaleko švajčiarskych a francúzskych hraníc, hľadáme opatrovateľku k 61-ročnej pani (70 kg), ktorá býva sama v dome a nechová žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má samostatnú izbu a v dome je k dispozícií aj pripojenie na internet.

Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 3. stupňa ošetrenia

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: pacientka má ochorenie skleróza multiplex. Má ochrnuté horné aj dolné končatiny, je inkontinentná, má zavedený katéter a ťažkosti s prehĺtaním. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne, k dispozícií je aj „babyphon“.

Pohyblivosť : pacientka je ležiaca, preto je potrebné ju polohovať. V domácnosti je k dispozícií aj invalidný vozík, transfer je potrebné robiť približne každý tretí deň. K dispozícií je aj výťah.

Dĺžka turnusu: 6 týždňov, nástup: 10.10.2018

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1830 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacientku, čo predstavuje osobnú hygienu, prezliekanie, polohovanie, v prípade potreby presun na vozík. Jej úlohou je taktiež starostlivosť o domácnosť (varenie, nakupovanie, upratovanie). Obchod sa nachádza v blízkosti domu a je dostupný pešo. Pacientka si rada pozrie nejaký film, ocení spoločnosť, rozhovory, alebo ak to jej zdravotný stav dovolí, prechádzky po okolí.

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach, radi Vám odpovieme na všetky otázky:

Hlavná koordinátorka : 0948 666 881 /t.blaskova@vip-pflege.eu

Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu

Zdieľaj na