Opatrovanie v Bavorsku čím skôr

LAMERDINGEN – Opatrovanie v nemeckom Bavorsku / nástup čím skôr / minimálne lepšie základy nemčiny/potrebný vodičský preukaz/ Veľkonočný bonus
Do obce Lamerdingen, v nemeckom Bavorsku, hľadáme opatrovateľku k 90 ročnej pani (160 cm a 50 kg), ktorá býva v rodinnom dome bez domácich zvierat spolu so svojím manželom. Pán potrebuje pomoc iba pri maličkostiach a je mu potrebné nachystať lieky. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s internetom. K dispozícií je aj auto, nakoľko je možnosť nakupovania približne 7 km od domu.
Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 3. stupňa a pacient stupňa ošetrenia
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba
Zdravotný stav: pacientka trpí demenciou, má osteoporózou a lieči sa na vysoký krvný tlak, je apatická, má problém s orientáciou, čiastočne inkontinentná.
Pohyblivosť: pohybuje sa pomocou invalidného vozíka, veľa času trávi aj v posteli. Potrebuje pomoc pri transporte. Nočné vstávanie nie je potrebné.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku, jej úlohou je pomoc pri hygiene, pohybe, prezliekaní. Potrebná je taktiež starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie, návšteva lekára).
Dĺžka turnusu: 1 mesiac (30 dní) nástup: čím skôr
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1350 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva plus Veľkonočný bonus vo výške 172 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :

Hlavná koordinátorka : T. Blašková, 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu

Zdieľaj na