Wutach – Münchingen – Opatrovanie manželského páru

Wutach – Münchingen – Opatrovanie manželského páru / nástup 28.03.2019 / 6 – týždňový turnus / s minimálne mierne pokročilou znalosťou NJ / vodičský preukaz výhodou, nie podmienkou
Do obce Wutach – Münchingen, ktorá sa nachádza na severovýchodnej hranici okresu Waldshut, kde žije približne 1216 obyvateľov, hľadáme skúsenú opatrovateľku k 84-ročnému pánovi (170 cm, 64 kg) a jeho manželke ktorí bývajú v prízemí viacgeneračného rodinného domu, kde majú najpohodlnejší prístup do domu aj z domu a na poschodí býva syn s manželkou, ktorí sú v prípade potreby nápomocní. V domácnosti chovajú mačku. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s kúpeľňou a pripojením na internet. Možnosť nákupov je vo vzdialenosti 4 km. K dispozícií je preto auto – vodičský preukaz je teda výhodou, nie však podmienkou.

Stupeň ošetrenia :
● obaja sú zaradení do 3. stupňa požadovaného ošetrovania

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje denne ošetrovateľská služba
Zdravotný stav:
● pán trpí Parkinsonovou chorobou – silno sa trasie, nemá silu v nohách ani v rukách, horšie počuje a rozpráva, je zábudlivý. Momentálne je v klinike, ktorá sa zameriava na liečbu Parkinsonovej choroby. Potrebuje pomoc pri sprchovaní, prezliekaní, jedení (potrebuje mať stravu pomixovanú a pri pití používa slamku) a treba mu podávať lieky. Nočné vstávanie nie je potrebné, ale v prípade potreby je k dispozícii „Babyphon“
● pani trpí demenciou aj je zábudlivá

Pohyblivosť:
● pán sa pohybuje pomocou palice alebo rolátora
● pani je mobilná a pohybuje sa samostatne

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientov, jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie). Manželia majú radi prechádzky, pán rád sleduje správy o futbale a povahou je veľmi nekonfliktný.
Dĺžka turnusu: 6 týždňov nástup: 28.03.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za 6 týždňový turnus do výšky 1970 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok + Veľkonočný bonus 165 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : Táňa Blašková / 0948 666 881 /t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu

Zdieľaj na