Mníchov – opatrovanie v krásnom meste

Mníchov – Opatrovanie v krásnom veľkomeste s nástupom ihneď alebo od 25.4.2019/ turnus 1 mesiac / potrebná dobrá nemčina
Do krásneho veľkomesta Mníchov hľadáme opatrovateľku k 75 – ročnej pani (160 cm, 48 kg), ktorá býva v dome spolu s 77 ročným manželom, ktorý je fit a nepotrebuje starostlivosť. V domácnosti sa nechovajú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 3. stupňa ošetrenia.
Ošetrovateľská služba: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacientka je duševne v poriadku, má bolesti chrbta, problémy so srdcom a parkinsonovu chorobu (neberie tabletky ale má zavedený špeciálny strojček) . Nočné vstávanie je potrebné príležitostne.
Pohyblivosť: pacientka sa v dome pohybuje s pomocou rolátora a na prechádzky využíva invalidný vozík.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac nástup: ihneď alebo od 25.04.2019
Pacientka potrebuje pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, taktiež ocení spoločnosť vo voľnom čase aj pri prechádzkach alebo rozhovory. Do náplne práce opatrovateľky spadá aj starostlivosť o domácnosť, upratovanie, nakupovanie, pranie a varenie.
Orientačná čiastka za 1 mesačný turnus do výšky 1460 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. V prípade Veľkonočný sviatkov dostáva opatrovateľka plus Veľkonočný bonus 140 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:
Koordinátorka L.Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu

Zdieľaj na