Nenáročné opatorovanie

Sonnenbühl – Undingen – Jednoduché opatrovanie/ nástup koniec 07.05.2019/s pokročilou nemčinou / BEZ nočného vstávania
Do obce Sonnenbühl – Undingen, ležiacej na severom okraji Swabian Jura (pohorie v Bádensku), hľadáme skúsenú opatrovateľku vo veku 30-60 rokov, k 84 – ročnej pani (162 cm a 70 kg), ktorá býva v rodinnom dome so záhradou spolu so svojou 83-ročnou sestrou (165 cm, 65 kg). V domácnosti nie sú domáce zvieratá. Všetky potrebné služby ako lekáreň, potraviny, mäsiarstvo, pekáreň sa nachádzajú v blízkosti 5 minút. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia : pacientka je zaradená do 3. stupňa a jej sestra zatiaľ do žiadneho stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba (2x do týždňa meniť katéter).
Zdravotný stav: pacientka trpí demenciou, alzheimerom, lieči sa na vysoký krvný tak, má ťažkosti s pohybom a trvalo zavedený katéter. Sestra pacientky nemá žiadne závažné ochorenia, občas máva závraty. Nočné vstávanie nie je potrebné.
Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje samostatne, pri pohybe si pomáha rolátorom alebo palicou, jej sestra využíva rolátor.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu pomoc pri sprchovaní – pacientka zvláda hygienu z väčšej časti sama a čiastočne s pomocou, k dispozícií je vaňový zdvihák. Sestra pacientky si nevyžaduje zvýšenú starostlivosť, len v prípade potreby je byť nápomocný. Úlohou opatrovateľky je taktiež starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie). Veľké nákupy potravín a nápojov zabezpečuje rodina.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac, nástup: 07.05.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1460 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : 0948 245 300 / l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu

Zdieľaj na