Lörrach-Stetten – Opatrovanie pri švajčiarskych hraniciach

Lörrach-Stetten – Opatrovanie pri švajčiarskych hraniciach / nástup IHNEĎ / turnus 6 týždňov / s minimálne mierne pokročilou nemčinou

Do mesta Lörrach v juhozápadnom Nemecku, neďaleko švajčiarskych a francúzskych hraníc, hľadáme opatrovateľku k 81-ročnej pani (152 cm, 45 kg), ktorá býva sama v rodinnom dome so záhradou, bez domácich zvierat. Opatrovateľka má k dispozícií samostatnú izbu s kúpeľňou. Možnosť nakupovania je vo vzdialenosti cca 1 km pešo od domu a opatrovateľka má v prípade záujmu k dispozícii bicykel.

Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 3. stupňa ošetrovania

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba

Zdravotný stav: pacientka trpí skoliózou (deformácia chrbtice), momentálne má dýchacie problémy, ktoré by mali byť iba dočasné, je inkontinentná (nosí plienkové nohavičky), trpí ľahkou demenciou, lieči sa na vysoký krvný tlak (užíva tabletky) a má problémy so srdcom

Nočné vstávanie je potrebné iba zriedka

Pohyblivosť: pacientka je momentálne ležiaca a pri presunoch je nápomocná. K dispozícii má invalidný vozík.

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku, pomoc pri hygiene, prezliekaní. Najesť a napiť sa dokáže pacientka sama. Úlohou opatrovateľky je aj starostlivosť o domácnosť (upratovanie, varenie, pranie, nákupy). Veľké nákupy robievajú v prípade potreby dcéry pacientky.

Dĺžka turnusu: 6 týždňov, nástup: ihneď

Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto

Orientačná čiastka za 6 týždňový turnus do výšky 2054 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :

Hlavná koordinátorka : T. Blašková / 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Oddelenie náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu

Zdieľaj na