Ponuka na predmestí Mníchova

Gauting – Opatrovanie na predmestí Mníchova/ turnus 1 mesiac/nástup čím skôr/ s dobrou nemčinou/ VODIČSKÝ PREUKAZ výhodou

Do mestečka Gauting, ktoré sa nachádza na predmestí Mníchova, s počtom obyvateľov 20 556, hľadáme opatrovateľku vo veku (30 – 65 rokov) k 91-ročnému pánovi (178 cm a 83 kg), býva v rodinnom dome, spolu so svojou manželkou 88 rokov (163cm, 65 kg), ktorá je mobilná, má problémy so zrakom – v októbri 2018 prekonala mŕtvicu a odvtedy je na ľavé oko takmer slepá, duševne je v poriadku. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s televíziou.
Pacient je momentálne v nemocnici, preto sa opatrovateľka do jeho návratu stará len o manželku.

Stupeň ošetrenia : je zaradený do 2. stupňa požadovaného ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: trpí demenciou, stareckou zábudlivosťou, trpí bolesťami zubov, preto je schopný jesť iba kašovitú stravu a má problémy s mobilitou – ťažko sa mu chodí. Nočné vstávanie je potrebné iba príležitostne kvôli návšteve toalety.

Pohyblivosť: je mobilný a pri pohybe si pomáha palicou.

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť pacienta: pomoc pri hygiene, prezliekaní, návšteve toalety, jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, pečenie, upratovanie, nakupovanie, návšteva lekárov ). Pacienti majú radi prechádzky, ocenia spoločnosť.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac nástup: čím skôr

Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto

Orientačná čiastka za záskok do výšky 1460 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :

Hlavná koordinátorka : L. Poórová, 0948 245 300 / l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu

Zdieľaj na