Königsfeld – Nenáročné opatrovanie mobilného pána

Königsfeld – Nenáročné opatrovanie mobilného pána / nástup IHNEĎ / 6-týždňový turnus / s mierne pokročilou nemčinou / nefajčiarka
Do mesta Königsfeld v okrese Schwarzwald-Baar v Bádensku-Württembersku , s počtom obyvateľov 6017, hľadáme opatrovateľku k 91-ročnému pánovi (168 cm, 65 kg), ktorý býva v dome bez domácich zvierat. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu a pripojenie na internet sa pripravuje. Možnosť nakupovania je vo vzdialenosti 4 km od domu.

Stupeň ošetrenia: pacient je momentálne zaradený do 3. stupňa požadovaného ošetrovania, ale bude do zaradený do 4.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba 3x do týždňa
Zdravotný stav: pacient netrpí žiadnymi vážnejšími diagnózami, je inkontinentný (nosí plienkové nohavičky) a lieči sa na vysoký krvný tlak
Nočné vstávanie je potrebné iba zriedkavo
Pohyblivosť: pacient je mobilný, pohybuje sa pomocou palice alebo chodítka.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti: pomoc pri hygiene, prezliekaní, starostlivosť o domácnosť, varenie, nakupovanie.
Pacient má rád malé prechádzky, občas číta noviny, alebo sleduje televíziu a často počas dňa zaspí na jeho stoličke na terase alebo v obývačke.

Dĺžka turnusu: 6 týždňov nástup: ihneď
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za 6-týždňový turnus do výšky 1970 € / osoba vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : T. Blašková, 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494 , 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu

Zdieľaj na