Mníchov – opatrovanie mobilnej pani

Mníchov – opatrovanie mobilnej pani / pozícia s NEMECKÝM alebo TALIANSKYM JAZYKOM / nástup 11.10.2019 / turnus 1 mesiac /
Do Mníchova, hľadáme srdečnú a empatickú opatrovateľku vo veku 30-65 rokov, k 81-ročnej pani (160 cm, 55 kg), ktorá býva sama v dome bez domácich zvierat. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu a pripojenie na internet bude v blízkej dobe riešiť dcéra pacientky.

Stupeň ošetrenia : pacientka je momentálne zaradená do 3. stupňa požadovaného ošetrenia

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba
Zdravotný stav: pacientka trpí demenciou a má implantovaný kardiostimulátor
Nočné vstávanie je potrebné príležitostne, kvôli návšteve toalety
Pohyblivosť: pacientka je mobilná, pomáha si rolátorom
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti: pomoc pri prezliekaní, hygiene , varenie, starostlivosť o domácnosť, pranie a nakupovanie.
Pacientka by pri varení bola opatrovateľke rada nápomocná, má rada spoločnosť a rozhovory aj pri jedle. V júli 2019 jej zomrel manžel a býva nerada sama. S pacientkou je možné komunikovať aj po taliansky.
V prípade, že opatrovateľka ovláda taliansky jazyk – postačujú aj slabšie základy nemeckého jazyka. V prípade, že opatrovateľka neovláda taliansky jazyk – je potrebná aspoň mierne pokročilá nemčina.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac nástup: 11.10.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1250 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : L. Poórová / 0948 245 300 / l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu

Zdieľaj na