Opatrovanie láskavej pani / Vianočný bonus

Lich – opatrovanie láskavej pani / nástup v prvej polovici novembra / turnus 2 mesiace / s mierne pokročilou alebo dobrou nemčinou / Vodičský preukaz podmienkou / VIANOČNÝ BONUS
Do mesta Lich v okrese Gießen, v nemeckom Hesensku, s počtom obyvateľov 13 000, cca 60 km od Frankfurtu, hľadáme empatickú a srdečnú opatrovateľku, k 81 – ročnej pani (162 cm, 65 kg), ktorá býva v dome so záhradou, bez domácich zvierat. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s kúpeľňou a pripojením na internet. K dispozícii je auto s automatickou prevodovkou – dcéra pacientky opatrovateľku prvý deň oboznámi.
Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 4. stupňa požadovaného ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: Pacientka vo februári 2019 spadla, pričom si poranila hlavu s krvácaním do mozgu –odvtedy trpí poruchou reči alebo dlhšie hľadá slová. Má ale aj jasné momenty. Trpí začínajúcou inkontinenciou (nosí plienkové nohavičky). Nočné vstávanie je potrebné len zriedka kvôli návšteve toalety.
Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje najčastejšie pomocou rolátora, ale má k dispozícii aj invalidný vozík. Potrebuje oporu opatrovateľky pri chodení po schodoch.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku: pomoc pri hygiene, prezliekanie. Domácnosť: (varenie, pečenie, upratovanie, nakupovanie).
Dĺžka turnusu: 2 mesiace nástup: v prvej polovici novembra
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za 2 mesačný turnus do výšky 3000 € (s dobrou nemčinou)/ 2800 € (s mierne pokročilou nemčinou) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva plus BONUS za SVIATOČNÉ DNI vo výške 240 € (s dobrou nemčinou)/ 223,30 € (s mierne pokročilou nemčinou) (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : L. Poórová , 0948 245 300 / l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu

Zdieľaj na