Opatrovanie pri švajčiarskych hraniciach

Wutöschingen – ponuka pri švajčiarskych hraniciach/ nástup 15.12.2019 /turnus 6 týždňov / potrebná dobrá nemčina
Do obce Wutöschingen, v okrese Waldshut pri švajčiarskych hraniciach, hľadáme opatrovateľku k 78- ročnej pani (165 cm a 100 kg), ktorá býva v rodinnom dome bez domácich zvierat spolu so svojím manželom. Pán je samostatný a je opatrovateľke v prípade potreby nápomocný. Opatrovateľka má samostatnú izbu s internetom.
Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 3. stupňa a pacient stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje denne ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacientka trpí demenciou, má vysoký krvný tlak a je inkontinentná. Nočné vstávanie je potrebné len zriedka, vstáva k nej manžel.
Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje s pomocou rolátora. Je potrebné jej pomáhať pri vstávaní. Mimo domu využíva invalidný vozík.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku, jej úlohou je pomoc pri hygiene, pohybe, prezliekaní. Pacientka je pokojnej povahy, má rada rozhovory a spoločnú zábavu, možné sú taktiež prechádzky po okolí. Potrebná je taktiež starostlivosť o domácnosť (upratovanie, varenie, nakupovanie).
Dĺžka turnusu: 6 týždňov nástup: 15.12.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za 6 týždňový turnus do výšky 2180 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva plus bonus za SVIATOČNÉ DNI vo výške 231 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : T. Blašková, 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu

Zdieľaj na