Opatrovanie pri švajčiarskych hraniciach

Hohentengen an Hochrein – Opatrovanie pri Švajčiarsku /od 10.12.2019/ turnus 1 mesiac/ potrebná mierne pokročilá až pokročilá nemčina
Do obce Hohentengen an Hochrein, v oblasti Waldshut na švajčiarskych hraniciach, hľadáme opatrovateľku k 82 – ročnej pani (160 cm, 78 kg), ktorá býva sama v dome bez domácich zvierat. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia : pacientka je zaradená do 4. stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacientka je inkontinentná, má začínajúcu demenciu, cukrovku a veľmi slabo vidí. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne.
Pohyblivosť: pohybuje sa s pomocou invalidného vozíka. Je potrebné jej pomáhať pri presune z vozíka a vstávaní. Veľa času trávi v posteli.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku, čo predstavuje pomoc pri prezliekaní, osobnej hygiene, vstávaní, presune z vozíka. Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, pranie, nákupy). Pacientka je pokojne a priateľskej povahy, je rodinne založená. Ocení spoločné trávenie času, rozhovory, prípadne prechádzky.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac nástup: 10.12.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1375 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva plus bonus za SVIATOČNÉ DNI vo výške 213 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : T. Blašková / 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu

Zdieľaj na