Ako pridať inzerát?

Jednoducho sa registrujete, vyplníte potrebné údaje.Následne sa prihlásite do svojho profilu.Potom jednoducho v pravej strane stránky kliknete Pridaj svoj inzerát a už môžete vkladať vaše inzeráty ponuky práce do kategórii a podkategórii.Po vkladaní sa jednoducho v pravom hornom rohu odhlásite.

Ak chcete dotatočne upravovať, mazať svoje inzeráty, ponuky na svojom profile, upravujete ich v kolónke Moje inzeráty v ktorej môžete svoj obsah upravovať, mazať, editovať, musíte byť však prihlásení.

Svoje osobné údaje, nastavenia taktiež viete upravovať v kolónke Editovanie profilu, taktiež musíte byť prihlásení.


Pri vkladaní inzerátu práce,  napíšte výstižne názov inzerátupopis inzerátu. Popíšte čo ponúkate – vašu ponuku práce, alebo váš dopyt po práci a pod..Do popisu je povolené vkladať aj svoje kontakty, ako telefón, webovú adresu, alebo kontakt na sociálne siete a pod.

Váš inzerát práce následne vložíte do kategórii práce a následne do kategórie kraja do ktorej patrí.Vložte hlavný obrázok, momentálne viete vložiť iba jeden obrázok, takže sa snažte aby bol čo najkvalitnejší max.veľkosť 2Mb.Po vložení dáte jednoducho Vytvoriť inzerát.

Vaše inzeráty sa potom zobrazia na stránke v danej kategórii.Váš potencionálny zákazník, alebo záujemca o vašu vecičku, alebo informáciu vás bude kontaktovať pomocou formulára dole pod každým inzerátom, pod názvom *Poslať správu inzerentovi*.