Podmienky inzercie

REGISTRÁCIA , pridávanie a upravovanie inzerátov je zadarmo.


JOB je priestor na sprostredkovanie inzercie prace a zamestnania, služieb pre zákazníkov a ich následné oslovenie užívateľmi webu.JOB je sprostredkovateľom inzercie služieb na stránke a nezodpovedá za obsah a pravdivosť údajov.

Info a podmienky:

Pre pridanie inzercie na stránke www.praca-job.sk je potrebné zaregistrovať sa ako užívateľ webu.
Zákazníci v prípade záujmu o vašu službu,  vás budú kontaktovať kontaktným formulárom pod inzerátom /poslať správu inzerentovi/.

-platnosť inzerátu na stránke je neobmedzená, pokiaľ ju inzerent neodstráni

-počet inzerátov je tiež neobmedzený

Registrovať sa na stránke môžu fyzické a právnické osoby staršie ako 18 rokov.
Registráciou na stránke dávate súhlas s nižšie uvedenými Podmienkami používania webovej stránky a z nich vyplývajúcimi pravidlami fungovania na webe.
Súčasťou registračného formulára je vyplnenie osobných informácií, ktoré sú využívané v procese obchodu na stránke (zdieľanie údajov ako meno, adresa vo vzťahu Kupujúci Predajca-Zákazník).

Po registrácií a prihlásení na svoj účet, profil môžete okamžite využívať a pridávať, upravovať i mazať svoje inzeráty.Na jednu emailovú adresu môžete registrovať len jeden účet.


Ako pridať inzerát

Jednoducho sa registrujete, vyplníte potrebné údaje.Následne sa prihlásite do svojho profilu.Potom jednoducho v pravej strane stránky kliknete Pridaj svoj inzerát a už môžete vkladať vaše inzeráty, ponuky do kategórii.Po vkladaní sa jednoducho v pravom hornom rohu odhlásite.

Ak chcete dotatočne upravovať, mazať svoje inzeráty, ponuky na svojom profile, upravujete ich v kolónke Moje inzeráty v ktorej môžete svoj obsah upravovať, mazať, editovať, musíte byť však prihlásení.

Svoje osobné údaje, nastavenia taktiež viete upravovať v kolónke Editovanie profilu, taktiež musíte byť prihlásení.


Pri vkladaní vášho inzerátu napíšte výstižne názov inzerátupopis inzerátu  akú prácu ponúkate.Do popisu je povolené vkladať aj svoje kontakty, ako telefón, webovú adresu, alebo kontakt na sociálne siete a pod.

Váš inzerát následne vložíte do kategórii  do ktorej patrí.A následne i do lokality čiže kraj.Vložte hlavný obrázok, momentálne viete vložiť iba jeden obrázok, takže sa snažte aby bol čo najkvalitnejší max.veľkosť 2Mb.Po vložení dáte jednoducho Vytvoriť inzerát.

Váš inzerát sa potom zobrazí na stránke v danej kategórii.Váš potencionálny zákazník, alebo záujemca o váš inzerát, alebo informáciu vás bude kontaktovať pomocou formulára dole pod každým výrobkom, pod názvom Poslať správu inzerentovi.


OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Prevádzkovateľ internetového portálu, uchováva a spracúva osobné údaje v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Vaše súkromie plne rešpektujeme a uisťujeme Vás, že s Vašimi súkromnými údajmi pracujeme zodpovedne, citlivo a hlavne v súlade s platnou zákonnou úpravou, rešpektujúc Vaše právo na ochranu osobných údajov.

JOB si uplatňuje právo používania vašich fotografií, obrázkov inzercie zverejnených na stránke, ktoré slúžia na reklamné účely na sociálnych sieťach a pod.

Všetky údaje našich zákazníkov sú chránené proti akémukoľvek zneužitiu. Vaše osobné údaje, ktoré uvediete pri registrácií, sú úplne dôverné, nie sú nikde zverejňované a v žiadnom prípade nebudú poskytnuté tretím stranám.

Pri akomkoľvek porušovaní podmienok na stránke, hláste to prosím adminovi stránky…


Záverečné ustanovenia

Tieto obchodné podmienky platia v znení uvedenom na internetovej stránke www.praca-job.sk od momentu potvrdenia podmienok používania pri registrácii a vytvorenia účtu na www.praca-job.sk., s výnimkou ak je medzi oboma stranami výslovne dohodnuté inak.

Registráciou na stránke JOB inzerenti bez výhrad akceptujú všetky ustanovenia “Podmienok používania” v znení platnom v deň registrácie.
Inzerenti prehlasujú, že sa pred registrovaním oboznámili s týmito Podmienkami používania a že s nimi súhlasia.

S ÚCTOU KOLEKTÍV STRÁNKY…